help_outline settings
پرسش و پاسخ متداول
کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات عکاسخانه به دقت ملاحظه فرمایید

ورود و ثبت‌نام

»»  چگونه در عکاسخانه ثبت‌نام کنم؟

با مراجعه به قسمت " حساب کاربری " می‌توانید در عکاسخانه ثبت‌نام کنید. برای دیدن آموزش ثبت‌نام از صفحه‌ی آموزش ثبت‌نام دیدن کنید.

»»  چگونه می‌توانم مشخصات کاربری و ایمیل خود را ویرایش کنم؟

با وارد کردن شماره‌ی موبایل یا ایمیل وارد حساب کاربری خود شوید. بالای وب‌سایت (هدر)، سمت چپ، روی نام خود رفته، روی " تنظیمات حساب کاربری " کلیک  کرده و اطلاعات شخصی خود را ویرایش کنید.

»»  چگونه یک کلمه عبور امن ایجاد کنم ؟

یکی از راه‌هایی که از نفوذ هکرها و مجرمان سایبری به حساب‌های کاربری و حریم شخصی شما جلوگیری می‌کند، ساخت و استفاده از یک گذرواژه قوی و غیرقابل حدس است. راهکارهای زیر می‌تواند به شما کمک کند.

»»  چگونه می‌توانم کلمه عبور (رمز) خود را بازیابی کنم؟

در مراحل ورود به حساب کاربری، روی گزینه " بازیابی رمز عبور " کلیک کنید. کد احراز هویت پیامک شده را وارد نمایید و رمز عبور جدیدی برای حساب کاربری خود انتخاب کنید.

 

پروفایل اختصاصی

»»  چگونه پست جدید بگذارم؟

وارد حساب کاربری خود شوید. با کلیک روی قسمت " اشتراک پست جدید " می‌توانید پست‌های جدید خود را آپلود کنید. برای دیدن آموزش نحوه‌ی اشتراک پست از صفحه‌ی آموزش اشتراک پست دیدن کنید.

»»  چگونه های‌لایت جدید بگذارم؟

وارد حساب کاربری خود شوید. با کلیک روی قسمت " اشتراک های‌لایت جدید " می‌توانید های‌لایت جدید خود را آپلود کنید. برای دیدن آموزش نحوه‌ی اشتراک های‌لایت از صفحه‌ی آموزش اشتراک های‌لایت دیدن کنید.

»»  صفحه پروفایل اختصاصی من کجاست؟

وارد حساب کاربری خود شوید. روی گزینه " پروفایل " کلیک کنید. صفحه‌ی باز شده که شامل اطلاعات، پست و های‌لایت‌های شماست، پروفایل اختصاصی شما و صفحه‌ای است که کاربران وب‌سایت آن را مشاهده می‌کنند.

»»  قوانین عکس و فیلم برای گذاشتن پست چگونه است؟

عکس و فیلم مورد نظر باید طبق قوانین سایت و منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد. بدیهی است عکس و فیلمی که خارج از قوانین باشند، تایید نمی‌شوند. عکس‌ با یکی از فرمت‌های JPG، PNG، GIF و فیلم با فرمت MP4 و حداکثر حجم 40 مگابایت قابل قبول است.

 

وبلاگ عکاسخانه

»»  چگونه مقاله‌ی خود را در عکاسخانه منتشر کنم؟

وارد حساب کاربری خود شوید. با کلیک روی قسمت " تنظیمات حساب کاربری " وارد این قسمت شوید و از منوی سمت راست، روی " مدیریت وبلاگ " کلیک کنید. اکنون می‌توانید با کلیک روی " نوشتن مقاله جدید "، مقاله‌ی خود را در وب‌سایت عکاسخانه منتشر کنید. برای دیدن آموزش نحوه‌ی انتشار مقاله از صفحه‌ی آموزش انتشار مقاله دیدن کنید.

بدیهی است که تمامی حقوق انتشار مقاله، سوءاستفاده از مقاله‌ی دیگران و ... به عهده‌ی کاربر بوده و عکاسخانه هیچ مسئولیت و تعهدی در قبال انتشار مقاله ندارد.

 

پشتیبانی

»»  چگونه با عکاسخانه تماس بگیرم؟

با مراجعه به قسمت " تماس با ما " و یا تماس از طریق " واتس‌اپ " می‌توانید هفت روز هفته و 24 ساعت شبانه روز با عکاسخانه در ارتباط باشید. همچنین با دنبال کردن عکاسخانه در شبکه‌های اجتماعی از آخرین اخبار و خدمات عکاسخانه مطلع شوید.

»»  چگونه خطای فنی را گزارش دهم؟

با مراجعه به قسمت " گزارش خطای فنی " خطای مشاهده شده را به عکاسخانه اطلاع دهید و ما را در خدمات رسانی بهتر به شما عزیزان یاری کنید.