help_outline settings
about

با ما دیده شوید

عکاسخانه، پلتفرم جامع همکاران حوزه عکس و فیلم

»»  عکاسخانه، پلتفرم جامع و شبکه‌ی مجازی ویژه‌ی هنرمندان، متخصصان و همکاران حوزه عکس و فیلم است که زیر نظر کانون آگهی تبلیغاتی طراحان سُنیز با مجوز رسمی به شماره پروانه 8/19213/3427 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در آذرماه 1401 شروع به فعالیت نمود.

»»  با توجه به مشکلات موجود در حوزه‌ی عکس و فیلم کشور، تجربیات چندین ساله، اجرا شدن طرح صیانت و نبود محلی منسجم برای شناسایی و معرفی افراد شاغل در این حرفه، عکاسخانه با ایجاد خدمات متنوع و پروفایل اختصاصی تلاش دارد تا هنرمندان، متخصصان و همکاران بتوانند خود و حوزه کاری‌شان را بطور کامل، با به اشتراک گذاشتن نمونه‌کار، شماره تماس، آدرس شبکه‌های اجتماعی و بدون پرداخت هزینه معرفی کنند.  همچنین، عکاسخانه با ایجاد وبلاگ و مقاله‌های مرتبط با این حوزه، تلاش دارد تا در کنار هدف اصلی خود، دانش عمومی و تخصصی را بالا ببرد.

»»  تمامی کسانی که در زمینه عکس و فیلم مشغول بکار هستند و کسانی که در این حوزه نیاز به خدمات دارند، در این پلتفرم ثبت نام کرده و به راحتی، به صورت مستقیم و بدون هیچ‌گونه واسطه‌ای با یکدیگر در ارتباط خواهند بود. در واقع عکاسخانه پلی ارتباطی است میان هنرمندان، متخصصان و مشتریان.

  • هنرمندان و متخصصان با ثبت نام در عکاسخانه، با افراد بیشتری در ارتباط خواهند بود و کسب و کار خود را گسترش خواهند داد.
  • تمامی کسانی که به هر نحوی به خدمات این حوزه نیازمندند، با جستجوی پیشرفته‌ی عکاسخانه، خدمات مورد نیاز خود در شهر خود را یافته و نیاز خود را رفع می‌کنند.